Италия води на Белгия с 2:1 на почивката в най-коментирания днес

...

Дузпа на Лукаку оставя жива Белгия срещу Италия

Италия води на Белгия с 2:1 на почивката в най-коментирания през днешния ден четвъртфинал от Евро 2021.

Леонардо Бонучи прати топката във вратата на Белгия, само че попадението му бе анулирано поради засада след консултация на съдията Славко Винчич с ВАР.

Де Бройне! Футболистът се възползва от пространството пред себе си и насочи мощен невисок изстрел от границата на наказателното поле. Джанлуиджи Донарума обаче се разтегна оптимално и избави.

Дойдоха обаче минутите на Италия. В 31-та минута Барела съумя да се пребори за топката и преодоля Тибо Куртоа.

След това - Лоренцо Инсинье! Топката стигна до играча, който с превъзходен удар в сглобката не остави шансове на Куртоа.

Минута преди почивката съдията отсъди дузпа за Белгия, която бе шумно оспорвана от италианците. Лукаку резервира самообладание и понижи - 1:2.
Източник: standartnews.com